Menu

Głośniki Wi-Fi

Głośniki przenośne Wi-Fi to urządzenia, które swoje zastosowanie znajdują głównie w domach albo innych miejscach, gdzie mają stały dostęp do sieci internetowej, a zatem stale znajdują się w zasięgu routera. Bez trudu praują się z takkimi urządzeniami jak smartfon czy tablet, z aplikacjami strumieniującymi jak Spotify czy Tidal, a także z radiem internetowym, na przykład TuneIn.

Urządzenia z tej kategorii łączą w sobie wszystkie zalety głośników Bluetooth, a przy tym są idealnymi kandydatami do włączenia do instalacji multiroom audio. Ze względu na stałe połączenie z siecią nie tylko duża częśc producentów decyduje się na zawarcie w nich modułu DTS Play-Fi, ale też autorskich rozwiązań opierających się na przykład o sieć DLNA.

Nowoczesne głośniki Wi-Fi mimo niewielkich rozmiarów zachwycają świetną jakością dźwięku. To idealne rozwiązanie szczególnie w pomieszczeniach, których właściciele stawiają na dużą mobilność i minimalizm oraz wszędzie tam, gdzie miejsce na umieszczenie pełnoprawnych kolumn głośnikowych jest ograniczone.

Gdzie kupić głośnik Wi-Fi??